Madness

10. května 2018 v 0:58 | 🍄 Houbička 🍄
Mám dojem, že v mé hlavě se z nějakého důvodu začalo odehrávat to pravé šílenství. Nevím, co se mi to děje. Za ty dva měsíce, co jsem nepřispěla, jsem zvládla tolik věcí, že na sebe snad mohu být pyšná. Dokončila jsem zbývající tři zkoušky a jednu navíc z nového semestru, které mi chyběly k ukončení semestru, našla jsem si psychiatra a i psychoterapeuta. A můj snoubenec? Vrátil se ke mě a už je zase pryč. Nadobro. Odstěhoval se. Ale samozřejmě jinak nás vztah pokračuje dále, moc mě miluje, akorát si myslí, že bychom měli být chvíli sami.

Psychiatrička se ukázala být ještě větší cvok než já, ale jinak je to vcelku príma baba. Psychoterapeut je slovenská píča, která mě svým jednáním dohnala do Krizového centra. "Od puberty mám problémy s poruchou příjmu potravy, prodělala jsem i anorexii a několik let se z ní potom dostávala, bohužel se mi to nikdy plně nepodařilo. Je to jeden z důvodů, proč mě za vámi psychiatrička poslala, abychom řešili i tuto část mého života.", "To si o sobě myslí devět ženských z deseti, že jsou tlusté, tomu se věnovat nebudeme.",...a bylo vymalováno. Na to jsem dostala doporučení, že mám odjet na hory a nadýchat se vzduchu.

Co se mi to teď děje? Mám jakési "záchvaty", i ze spaní. Strnu, rozbuší se mi srdce, motá se mi hlava, nacházím se v jakémsi šoku a do celého těla včetně obličeje mi stoupá horko. Co to má znamenat? Byla bych si myslela, že jsem těhotná, což nepřichází v úvahu a byl to opravdu zázrak.

Psychiatrička mě už vidět prý nepotřebuje, akorát když budu něco potřebovat. Psychoterapeut mě svým jednáním srazil na kolena a už k němu nejdu. Co mám doprdele dělat? Nikdo v mém okolí nechápe, co se mi děje, nechtějí pochopit. Jsem na všechno sama a nemám absolutně komu se svěřit.

Jde to se mnou zase od desíti k pěti. Zítra mám zkoušku z práva. Pravděpodobně se budu muset již podruhé omluvit. Já to prostě nedávám. Kde mám hledat pomoc? Jsem na všechno sama. Mamce své stavy vyprávět nemohu, nechápala by je. Nikdo kolem mě nechápe. Hledám nějaké řešení, ale nenacházím. Jsem zoufalá.

Chci umřít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama