Zoufalství se dá řešit ...

11. května 2018 v 1:06 | 🍄 Houbička 🍄
Tak jsem opět tady. Jsem sama, šíleně osamocená.

Na tu zkoušku jsem teda nakonec šla. Zvládla jsem ji, ale s vypětím všech sil. Ta kráva mě nenechala skoro mluvit, pořád mi do toho skákala, i když jsem si vybrala dvě otázky, které jsem perfektně uměla. Ne prostě, ona pořád žvanila a žvanila, stále mi do toho skákala a nakonec mě ještě sprdla, že u závěrečných zkoušek to takhle nepůjde, že musím mluvit. Kráva. Nicméně mám to za sebou, naštěstí. Trochu se mi tím zvedla nálada.

Nějak si nevím rady se svým životem. Před onemocněním nebo lépe řečeno, před diagnózou, jsem měla vcelku pestrý život. Můj snoubenec mě opustil, naše společné záliby jsou kaput a já nevím, co sama se sebou. Děsím se své hlavy, nevím, cos e ve mě odehrává. Ty stavy, vidiny a snad i slyšiny. Jsem prostě cvok. Budu asi potřebovat nějaké medikamenty. Moje poslední zkušenost se Zoloftem dopadla příšerně. Od té doby jsem se svojí psychiatričkou domluvená, že medikamenty zatím brát nebudu, kurva, ale já je asi fakt potřebuju. Bojím se.

Dneska jsem napsala drahému, ať už mi nepíše. Myslí si, že odloučení nám pomůže dát vztah dohromdy. Na jednu stranu ho chápu, ale na druhu je nasraná, protože mě nechal v těch sračkách, když ho nejvíce potřebuju a ani nemá zájem mě vídat. Ubližuje mi to. Stejně si myslím, že lže a jediný důvod, proč tak narychlo odešel je, že mi nechce být nablízku, nebaví ho mě podporovat. Od víkendu do středy jsme byli u jeho rodičů, lituju okamžiků, kdy jsem mu v záchvěvu lásky poskytla své tělo. Nezasloužil si ho, byl to jen chtíč.

Taky je mi neustále špatně od žaludku. Moc jím a potřebovala bych zhubnout, stejně vypadám jako prase. Nesnáším se. Kdysi jsem měla anorexii a vypadala jsem skvěle, měla jsem tehdy o deset kilogramů méně, než dnes. Chci se tam vrátit, asi zase přestanu jíst, stejně je mi z jídla pořád špatně. Budu se živit ovocnými a zeleninovými šťávami, smoothie, syrovou zeleninou a ovocem...je mi tak stejně nejlépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama